Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Minőség ellenőrzési osztályvezető » Ref.: AR-0627

Minőség ellenőrzési osztályvezető munkatársat keresünk géptervezés és gépgyártás területen jelentős múlttal rendelkező magyarországi partnerünk részére.

Feladatok:

  • Minőség ellenőrzési osztály hatékonyságának fejlesztése
  • Minőségügyi problémák okának feltárása, vizsgálata és megszűntetése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Dokumentáció vezetése
  • Dokumentációs folyamatok fejlesztése

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • MS Projektben szerzett jártasság
  • Projektszervezési ismeretek
  • Jó kommunikációs készség
  • Minimum 2 év vezetői tapasztalat
  • MEO vezetői tapasztalat

Előnyök:

  • Orosz és/vagy angol nyelv ismerete írásban és szóban előny
  • Gépészmérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai kihívások és fejlődés lehetősége
  • Nemzetközi projektekben való részvétel
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest