Állásajánlat » Marketing » Marketing menedzser, ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-1002

Marketing menedzsert keresünk piacvezető magyar lakóingatlan-fejlesztő partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Közreműködés marketingstratégia kidolgozásában
  • Marketing költségvetés tervezése
  • Marketing kommunikáció tervezése
  • Közösségi oldalak menedzselése
  • Az értékesítést támogató eszközök (reklám, katalógusok, prospektusok, filmek, vásárok), tervezése, kialakítása, elemzése és fejlesztése
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás, munkaszervezés
  • A fogyasztói piac és a vásárlói magatartás elemzése
  • Versenytársfigyelés, konkurenciaelemzés
  • Marketing teljesítmény értékelése és ellenőrzése
  • Marketingasszisztens munkájának irányítása és ellenőrzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év releváns tapasztalat
  • A hagyományos és a modern online megoldások ismerete
  • Napi marketing trendek ismerete
  • Digitális kampányok lebonyolításában való jártasság
  • Legalább középszintű, aktív angolnyelv-tudás
  • Felelősségteljes munkavégzés, önálló döntéshozás
  • Stratégiai szemlélet
  • Kiváló fogalmazás, helyesírás és kommunikációs készségek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye: Budapest