Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai vezető » Ref.: AR-0994

Logisztikai vezetőt keresünk 30 éves vámkezelői múltra visszatekintő partnerünk irodájába Budapestre a 23. kerületbe.

Feladatok:

  • Szakmai csapat irányítása
  • Export és import áruk vámkezelési feltételeinek megteremtése
  • Az elméleti és logisztikai vámügyi ismeretek magas szintű alkalmazása
  • Riportolás az ügyvezető igazgató felé

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség vagy minimum 5 éves szakmai tapasztalat hasonló szegmensben
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Vezetői ambíció/tapasztalat
  • Vámügyintézésben szerzett gyakorlat
  • Naprakész hatályos rendeletek ismeret

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, megbecsülés
  • A pozíció felelősségi körének megfelelő bérezés
  • 13. havi fizetés

Munkavégzés helye: Budapest, XXIII. kerület