Állásajánlat » Logisztika » Logisztikai asszisztens, IT szolgáltató cég, Óbuda » Ref.: AR-1011

Logisztikai Asszisztenst keresünk IT szolgáltató partnerünk részére Óbudára.

Feladatok:

  • Légi úton kimenő küldemények okmányainak kiállítása és kezelése
  • Adatok felrögzítése saját operációs rendszerünkben
  • Külföldi ügyfelekkel történő szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Külföldi partnerekkel (disztributorok, viszonteladók) való kapcsolattartás
  • Okmányok előkészítése vámkezelésre
  • Számlázással, számla ellenőrzéssel kapcsolatot teendők
  • Fuvarozókkal való együttműködés
  • Kapcsolodó adminisztrativ feladatok
  • Kapcsolattartás a külföldi ügyfelekkel (telefonon és írásban)
  • Számlákkal és szállítmányokkal kapcsolatos adminisztrációs ügyintézés
  • Export - import szállítások szervezése

Elvárások:

  • 1-5 éves, a szállítmányozás (elsősorban légi szállítás) területén szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és önálló munkavégzési képesség
  • Külkereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Problémamegoldó hozzáállás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Számítógép felhasználói ismeretek (MS Office, G-Suite, Internet)

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterü, magyar cég
  • Kellemes munkakörülmények, változatos feladatok
  • Összeszokott, segítőkész munkaközösség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű, aktív magyar cég

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő: 9.00 - 17.30
  • Home office lehetőség próbaidő után
  • Munkavégzés helye: 1031 Bp, Perc u.