Állásajánlat » Pénzügy » Könyvelő, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0747

Könyvelőt keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére a 13. kerületbe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Szoros együttműködés a cég főkönyvelőjével
  • Teljes körű könyvelési feladatok ellátása  (bejövő számlák, házi pénztár, bankszámlakivonatok, vegyes könyvelési tételek könyvelése)
  • Analitikák és főkönyv egyezőségének biztosítása
  • Havi, negyedéves, éves zárási feladatok elvégzése, beszámoló összeállítása
  • Együttműködés a társosztályokkal, partnerekkel és a beszállítókkal
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások elkészítése, adófolyószámlák egyeztetése
  • Külső és belső ellenőrzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Min. 3 éves könyvelési tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • SAP ismeret
  • Kiváló analitikus készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Modern munkahelyi környezet
  • Céges telefon, laptop

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület