Állásajánlat » Informatika » IT támogató munkatárs, IT Support Technician » Ref.: AR-0698

IT támogató munkatársat keresünk nemzetközi kereskedelmi és szolgáltató partnerünk részére.

Feladatok:

  • Technikai támogatás nyújtása hardvert és szoftvert érintő kérdésekben
  • Hardver és szoftver telepítése és konfigurálása
  • Hálózati szerverek, nyomtatók, szkennerek és technológiai eszközök kezelése
  • Az IT infrastruktúra, beleértve a tűzfalak, adatbázisok, vírusvédelmi szoftverek és egyéb folyamatok adminisztrálása
  • Felhasználói fiókok és munkaállomások beállítása
  • A teljesítmény figyelemmel kísérése és a rendszerek fenntartása
  • Problémák és zavarok elhárítása
  • Hozzáférés biztosítása a hozzáférés-vezérlések, biztonsági mentések és a tűzfalak segítségével
  • IT rendszer frissítése
  • Munkatársak oktatása
  • Belső céges IT dokumentáció, kézikönyv elkészítése, frissítése
  • Belső IT irányelvek kialakítása, fejlesztése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú informatikai végzettség
  • 3-5 év rendszergazda tapasztalat
  • Angol nyelvtudás a külföldi munkatársak miatt
  • Az adatbázisok, hálózatok (LAN, WAN) és a patch management
  • A rendszerbiztonsági ismeretek (pl. Behatolásérzékelő rendszerek) és az adatmentés / helyreállítás ismerete
  • A különböző operációs rendszerek és platformok ismerete (főleg Windows és MS Office)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készségek

Előnyök:

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Informatikai szakmai tanúsítvány pl.MCSA
  • Az IBM Cloud szerver adminisztrációval kapcsolatos tapasztalat
  • A MacBook felhasználói támogatásával kapcsolatos tapasztalat
  • A Navision rendszer adminisztrációjával kapcsolatos tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest