Állásajánlat » Logisztika » Inside Sales Manager » Ref.: AR-1011

Inside Sales Manager munkatársat keresünk japán szállítmányozási és logisztikai partnerünk részére.

Feladatok:

  • Különböző partnerekkel (légi társaságok, hajóstársaságok, fuvarozók, hálózat irodái) kapcsolattartás, ajánlatok bekérése e-mailen, telefonon
  • Ajánlatkérések, tenderek fogadása ügyfelektől, hálózat egyéb irodáitól
  • Árajánlatok készítése (ár, feltételek)
  • A beérkezett érdeklődésekkel kapcsolatban egyeztet a vezetőséggel, és/vagy a különböző operációs csoportok tagjaival
  • Ajánlatok, tenderek elküldése e-mailen, vagy ügyfél applikációján keresztül, ügyfeleknek, hálózat egyéb irodáinak
  • Ajánlatok nyomonkövetése e-mailen, telefonon
  • Amennyiben sikerül üzletet nyerni, részlete információt adni az illetékes operációs csoportnak
  • Negatív eredmény esetén ellenőrizni a sikertelenség okát
  • Fejlesztési javaslatok készítése
  • Riportok és jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Tengeri és/vagy légi szállítmányozás területén szerzett minimum három éves tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Piacképes bércsomag
  • 13. havi fizetés
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye: Pest megye