Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Gépészmérnök szaktanácsadó (automatizálás, Törökbálint) » Ref.: AR-0433

Nemzetközi partnerünkhöz keresünk mérnök-szaktanácsadót automatizálási területre.

Feladatok:

A partnerek igényeinek műszaki tisztázása, tanácsadás a vevők illetve a kollégák számára. Szükség esetén telefonos, elektronikus vagy személyes konzultáció a kollégákkal, illetve a vevőkkel. Az értékesítő munkatársak támogatása, prezentációk, új termékek bemutatása. A vevőknél helyszíni feladatfelmérések végrehajtása, reklamációk megfelelő módon és határidőben történő kezelése. A reklamációk kivizsgálása, feldolgozása, műszaki véleményezése. Kapcsolattartás az anyacég műszaki szaktanácsadóival és a Kutatási Fejlesztési Központtal. Piackutatási anyagok feldolgozása, adatok begyűjtése és továbbítása az illetékesek felé. Műszaki dokumentációk; kezelési utasítások elkészítése, lektorálása. Új termékek megjelenésének és a régiek módosításának napra kész követése.

Elvárások:

Pneumatikus rendszerek ismerete Mechatronikai, karbantartó mérnöki vagy gépészmérnöki végzettség Középfokú angol nyelvtudás

Előnyök:

Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés Szakmai fejlődési lehetőség Jó hangulatú, fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Törökbálint