Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Főépítésvezető » Ref.: AR-0613

Főépítésvezető munkatársat keresünk piacvezető generálkivitelező partnerünkhöz nagy volumenű projektekhez Budapestre.

Feladatok:

  • A kivitelezés teljes megvalósítása
  • Tendereztetésben való aktív részvétel, tárgyalások lebonyolítása
  • Műszaki és pénzügyi ütemterv készítése
  • Jogszabályokban előírt bejelentési köztelezettségeknek teljesítése
  • Termelési előkészítő és építésvezetők munkájának irányítása
  • Az ütemterv figyelembevételével módosítási határidők meghatározása
  • Kapcsolat tartás a műszaki ellenőrrel, tervezőkkel, hatóságokkal
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Aktív részvétel a lakás átadásokban és az átadás-átvételi eljárásban
  • Közreműködés a használatbavételi engedély megszerzésében

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Építőanyagok és építési technológiák ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Közreműködés nagy volumenű lakásprojekt kivitelezésében

Munkavégzés helye: Budapest