Állásajánlat » Szakmunka » Festő karbantartó » Ref.: AR-0928

Budapest IV. kerületi ipartelep keres karbantartó brigádjába festő szakembert napi 8 órás munkavégzésre.

Feladatok:

  • Általános festő karbantartási tevékenység, beleértve kisebb burkoló munkákat is
  • Kisebb átalakítási, felújítási munkák kivitelezése
  • Esetenként kisebb gipszkarton szerelési munkák elvégzése
  • Társszakmák folyamatos segítése, folyamatos csapatmunka a karbantartási brigád más tagjaival

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Önálló munkavégzés
  • Jó munkabíró képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság, precizitás, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Normális munkakörülmények
  • Barátságos, jó fej csapat

Munkavégzés helye: Budapest