Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető, Lakóingatlan projektek » Ref.: AR-0614

Nagy volumenű lakásépítési projektekkel foglalkozó piacvezető generálkivitelező partnerünk részére keresünk építésvezető munkatársat.

Feladatok:

  • Az alvállalkozók munkájának koordinálása
  • Kivitelezés ütemterv szerinti vezetése
  • Fel és levonulások megszervezése
  • Anyagrendelések leadása
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása
  • Kapcsolattartás a külső munkavédelmi céggel
  • Minőség-ellenőrzés keretében az épített szerkezetek ellenőrzése
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele
  • Lakás átadásokban való részvétel
  • Megrendelői átadás-átvételi eljárásban aktív közreműködés

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Építőanyagok és építési technológiák ismerete
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Önálló, precíz és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafeteria
  • Közreműködés nagy volumenű lakásprojekt kivitelezésében

Munkavégzés helye: Budapest