Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Építésvezető, generál építész » Ref.: AR-0749

Építésvezetőt keresünk generálkivitelező partnerünkhöz Veszprém megyébe.

Feladatok:

  • Részajánlatok készítése
  • Részmunkák előkészítése
  • Anyagrendelések összeírása, rendelése
  • Anyagok átvétele
  • Alvállalkozók és fizikai létszám ellenőrzése
  • Kivitelezési munka ellenőrzése
  • Kelentések készítése felettesek felé
  • Kivitelezési feladatok problémáinak azonnali jelentése
  • Kivitelezési munkák átadásával kapcsolatos feladatok ellátása
  • Megvalósult munkák kontrollingja

Elvárások:

  • Építőmérnöki vagy építész felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves építésvezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és prémium
  • Céges autó
  • Telefon és laptop

Munkavégzés helye: Veszprém megye