Állásajánlat » Vendéglátás » Barista, múzeumi kávézó » Ref.: AR-0934

Baristát, pultost keresünk múzeumi kávézóba Budapestre a 2. kerületbe 5 percre a Margit hídtól.

Feladatok:

  • Kávé és teaitalok elkészítése és felszolgálása
  • Fizettetés és pénztárkezelés
  • Készlet figyelése és megrendelések intézése
  • Javaslattétel új italmenü kitalálására
  • Napi zárás elvégzése

Elvárások:

  • Barista végzettség nem feltétel
  • Középfokú végzettség
  • Tapasztalat pénz- és pénztárkezelésben
  • Számítógépes ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a külföldi vendégek miatt
  • Kedves, udvarias, segítőkész személyiség
  • Pozitív kisugárzás
  • Jó kommunikációs készség
  • Diszkrét, kulturált megjelenés

Előnyök:

  • Kulturális intézményben vagy nagyobb presztízsű idegenforgalmi-, kereskedelmi- vagy vendéglátóegységben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkakörnyezet
  • Szimpatikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest 2. kerület

Egyéb leírás:

  • Keddtől szombatig 10-18 óráig, fél óra ebédidő