Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Alkalmazott fizikus K+F » Ref.: AR-0205

Innovatív elektronikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat alkalmazott fizikus (R&D) pozícióba budapesti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Részvétel a cég kutatás-fejlesztési projektjeiben
  • Részvétel a termékek HW és/vagy SW fejlesztésében
  • Teszt folyamatok és dokumentáció kidolgozása
  • Mérési eljárások lefolytatása
  • Specifikációk, szakmai publikációk készítése
  • Prezentációk tartása, külföldi ügyfelek támogatása

Elvárások:

  • Fizikus (MSC) diploma
  • Minimum 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol minimum középszintű nyelvtudás
  • Elkötelezettség
  • Analitikus és gyakorlatias személyiség egyben

Amit kínálunk:

  • Innovatív technológia
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest