Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Office manager, védelmi ipari cég » Ref.: AR-0908

Office managert keresünk védelmi ipari partnerünk részére magabiztos angol nyelvtudással Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Az iroda zökkenőmentes működésének a biztosítása
  • A vezetők munkájának adminisztratív támogatása
  • Naptárkezelés, megbeszélések szervezése
  • Dokumentumok, szerződések kezelése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Riportok, prezentációk elkészítése
  • Irodai beszerzések lebonyolítása
  • Felmerülő adhoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban, amelyet napi szinten kell használni
  • Min. 3-5 éves irodavezetői tapasztalat
  • MS office magabiztos ismerete
  • Magabiztos fellépés és kiváló kommunikációs készség
  • Proaktív hozzáállás
  • Diszkréció és titoktartás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív irodai környezet
  • Barátságos csapat
  • Egy különleges iparágban való munkalehetőség
  • Érdekes, változatos munka

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő hétköznaponként 9-18 óra között