Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Csoportvezető mérnök, ipari automatizálás » Ref.: AR-1090

Csoportvezető mérnököt keresünk (Department Manager, Technical Sales support) területre ipari automatizálási partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • A Technical Sales Support csoport által nyújtott műszaki szakmai támogatásának irányítása és támogatása az ügyfelek és a társosztályok részére, erőforrás optimalizálás.
  • A műszaki feladatok gondos felmérését, a szükséges adatok begyűjtését, elemzését, a feladat megoldásának kidolgozását, az érintettekkel történő egyeztetését, a megoldás megfelelő dokumentálását felügyeli és támogatja.
  • Technical Sales Support csoport mentorálása és fejlesztése, a fejlődésének felülvizsgálata és ellenőrzése, problémák azonosítása, technikai és alkalmazási támogatás nyújtása a mérnököknek, megoldások végrehajtása, külső és belső tréningek szervezése
  • Szükség esetén változtatási javaslatok tevése • Szoros kapcsolattartás a társosztályokkal, illetve a nemzetközi csoportokka

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (villamosmérnök, gépészmérnök végzettség előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki támogatással kapcsolatos munkakörben szerzett minimum 5-6 év tapasztalat
  • Csoportvezetői munkakörben szerzett minimum 3-4 év tapasztalat
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Együttműködő, proaktív, eredményszemléletű munkavégzés
  • Stratégiai gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Fejlett problémamegoldó és prezentációs készsé

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Kötetlen munkaidő
  • Juttatási csomag részeként vállalati gépkocsi, Cafetéria és egészségügyi szűrőcsomag
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)

Munkavégzés helye: Törökbálint