Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Vezetői asszisztens » Ref.: AR-0966

Vezetői asszisztenst keresünk kiváló angol nyelvtudással ingatlanfejlesztéssel, megújuló energiával és kereskedelemmel foglalkozó nemzetközi partnerünk részére.

Feladatok:

  • A cégvezetők és menedzserek munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése; személyi asszisztencia ellátása
  • Találkozók és konferenciák koordinálása mind cégen belül, mind a partnerekkel
  • Üzleti utazások foglalásainak ügyintézése
  • Kérés esetén üzleti dokumentumok fordítása
  • Bejövő telefonhívások kezelése
  • A társasággal kapcsolatos levelezések kezelése/küldés és fogadás
  • Napi irodai adminisztrációs feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, rendszerezése
  • Kollégák munkájának adminisztratív támogatása (HR, Marketing)
  • Ügyfelek, vendégek fogadása
  • Szükség esetén irodai beszerzések

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 3 éves munkatapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • „B” típusú jogosítvány
  • Ügyfélközpontúság
  • Proaktív, pontos, precíz, önálló munka
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődés támogatása (képzések, tanfolyamok)
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Egyéb leírás:

  • A pozíció 6 és 8 órában is betölthető