Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Üzletfejlesztési munkatárs, belsőépítészeti cég » Ref.: AR-0779

Üzletfejlesztési munkatársat keresünk akusztikai panelekkel foglalkozó partnerünk részére Budapestre az V. kerületbe.

Feladatok:

  • Hanggátlási és akusztikai termékek ismertetése cégvezetők és belsőépítészek részére
  • Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Árajánlatok készítése
  • Prezentációk tartása

Elvárások:

  • Építőipari vagy ingatlanfejlesztő cégnél szerzett értékesítési tapasztalat
  • Műszaki rajz ismeret
  • Kiváló prezentációs készség
  • Magabiztos fellépés

Előnyök:

  • Hangszigetelés/akusztikai tudás ill. tapasztalat előny, de nem feltétlenül szükséges

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + jutalék
  • Igényes munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest