Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Ügyfélszolgálati munkatárs, B2B területre » Ref.: AR-1036

Ügyfélszolgálati munkatársat keresünk B2B területre, nemzetközi marketing ügynökség 1. kerületi irodájába. A nemzetközi ügynökség magyar ügyfelei elsősorban a kereskedelmi és vendéglátóiparból kerülnek ki, de szépségipari és autóipari partnereik is vannak.

Feladatok:

  • Bejövő telefonok kezelése
  • Hibabejelentések kezelése, regisztrálása
  • Elsődleges hibaelhárítás
  • Javítások nyomon követése
  • Futárrendelés
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Szerződéskötéssel kapcsolatos folyamatok támogatása
  • Előfizetői állomány-változás adminisztrálása
  • Számlázási információk összegyűjtése, számlázás előkészítése
  • Értékesítési lehetőségek támogatása és nyomon követése
  • Értékesítési feladatok segítése, adminisztrációja
  • Cégvezető munkájának támogatása
  • Közösségi média kezelése (Facebook, Linkedln)
  • Hirdetési ajánlatok ügyintézése
  • Irodaműködéssel kapcsolatos teendők ügyintézése

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Néhány éves releváns tapasztalat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Erős kommunikációs és jó problémamegoldó készség
  • Segítőkész, proaktív hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Korrekt fizetés és cafetéria
  • Utazási hozzájárulás
  • Igényes irodai környezet
  • Kellemes munkahelyi légkör és barátságos munkatársak
  • Próbaidő után heti 1-2 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest