Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Személyi asszisztens, magánklinika » Ref.: AR-0909

Személyi asszisztenst keresünk magánklinikára Budapestre a 4. kerületbe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A vezető munkájának adminisztratív támogatása
  • Telefonok, levelek, mailek kezelése
  • Naptárkezelés, megbeszélések és utazások szervezése
  • Céges rendezvények megszervezése
  • Dokumentumok, szerződések kezelése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (IT, pénzügy, marketing, gyógyászat)
  • Céges megbeszélések megszervezése
  • Jegyzőkönyvek vezetése
  • Kapcsolattartás a külsős partnerekkel (biztosítók, ügyvédek, egészségügyi intézmények, gyógyhotelek stb.)
  • Dolgozók munkaidejének nyilvántartása
  • Riportok, prezentációk elkészítése
  • Felmerülő adhoc feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás az épületkarbantartással

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Min. 3-5 éves irodavezetői vagy személyi asszisztensi tapasztalat
  • MS office magabiztos ismerete
  • Érdeklődés az egészségügy iránt
  • Magabiztos fellépés és kiváló kommunikációs készség
  • Segítőkész, barátságos, kedves személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos csapat

Munkavégzés helye: Budapest