Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales Representative » Ref.: AR-1010

Sales Representative munkatársat keresünk exkluzív óramárkát forgalmazó partnerünk részére Budapest belvárosába.

Feladatok:

  • Helyi és nemzetközi ügyfélkör fogadása és kiszolgálása, valamint szakszerű segítség óra, gyémántékszer és ékszeralkotás kiválasztásában.
  • Elkötelezettségünk támogatása amellett, hogy különleges PETITE GENEVE PETROVIĆ élményt nyújtsunk, és valóban hosszú távú kapcsolatot alakítsunk ki azokkal az ügyfelekkel, akik megbíznak bennünk.
  • Családi cégünk hagyományos értékeinek bemutatása a PETITE GENEVE PETROVIĆ látogatóinak.
  • Felelősség az értékesítési folyamattal kapcsolatos adminisztratív tevékenységekért, az ügyfelekkel való szóbeli és írásbeli kommunikációért, valamint a munkanapok eredményes lebonyolításához szükséges operatív tevékenységek végrehajtásáért.
  • A mindennapi előrehaladás filozófiájának elfogadása, a rendszeres képzés iránti elkötelezettség, valamint a kollégák aktív és őszinte támogatása.
  • Kölcsönös tisztelet és hibátlan kommunikáció csapatunk minden tagjával és külső munkatársainkkal egyaránt.

Elvárások:

  • Többéves értékesítés területén vagy közvetlen ügyfélkapcsolatban szerzett tapasztalat, magas szintű szállodai vagy vendéglátóipari munkatapasztalat.
  • Kedvesség szóban és írásban egyaránt.
  • Magasan fejlett empátiaérzék és mások szükségeinek megértése.
  • A felelősségvállalás, személyes integritás és az etika kivételes kultúrája.
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás, csapatmunka iránti elkötelezettség.
  • Kiváló angol nyelvtudás.
  • Az alapvető számítógépes programok egyszerű használata.
  • Professzionális és rendezett megjelenés.

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés
  • Exkluzív munkakönyezet

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkavégzés helye: Andrássy út