Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Sales executive munkatárs, napszemüveg gyártó és forgalmazó vállalat » Ref.: AR-1010

Partnerünk egy egyedi és elismert design szemüvegeket gyártó és forgalmazó vállalat csapata bővítése céljából Sales executive/Influencer munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vásárlók fogadása és kiszolgálása
  • Szakmai tanácsadás
  • Rendelésfelvétel
  • Vásárlói igények felmérése
  • Social media felületen termékek promótálása

Elvárások:

  • Igényes, bizalmat keltő megjelenés
  • Dinamikus, határozott személyiség
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Minimum 3 év kereskedelemben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Közösségi oldalak ismerete (Linkedin, Facebook, Instagram)
  • Segítőkész, ügyfélközpontú hozzáállás

Amit kínálunk:

  • Korrekt bércsomag, jutalékkal, bónusszal
  • Hosszútávú, megbízható munkalehetőség, egy stabil tulajdonosi háttérrel rendelkező cégnél, ahol lehetőség van karrierépítésre, fejlődésre.
  • Magas szakmai színvonalon végezzük a munkánkat, miközben fontos az is, hogy jól érezzük magunkat.
  • Üzletünkben fiatalos csapat vár, segítjük, támogatjuk egymást a mindennapok során
  • Cafeteria

Munkavégzés helye: Budapest