Állásajánlat » Informatika » Rendszergazda » Ref.: AR-1002

Szervezetünk fejlődésének megfelelően olyan tehetséges munkatársakat keresünk, akik az átlagosnál mindig többet nyújtanak, munkájuk minőségével motiváltan képviselik azt az intézményt, amelynek részesei. Az elkövetkező évekre olyan embereket keresünk, akik személyes kultúrájuknak, neveltetésüknek és pozitív hozzáállásuknak köszönhetően beilleszkedhetnek hagyományos értékeink közé, és csatlakozhatnak tapasztalt csapatunkhoz.

Feladatok:

Belső partnerek támogatása (értékesítés, könyvelés és szervizelés), problémamegoldásban, valamint hardveres és szoftveres funkciók tréningjében

Megoldások javaslása a cégvezetés számára a pillanatnyi és jövőbeni üzleti célok és IT kérdéskörök ismeretében

A munkatársak számítógéphasználati, információbiztonsági és adatvédelmi előírások követésének biztosítása

A vállalati szoftverek és hardverek frissítésének és megújításának támogatása

Elvárások:

Valós orientáció a belső partnerek felé

Korábbi 3-5 éves tapasztalat egy közép-vállalat IT osztályán a lehető legtöbb, alább felsorolt terület ismeretével:

Google Workspace vagy Microsoft Exchange rendszerkarbantartás (szerver oldalon és végpontokon)

Helyi rendszergazda feladatok ellátása és monitoring

Hardveres karbantartás elvégzése (szerverek, nyomtatók, mobiltelefonok), szoftveres fejlesztések, az Apple környezet ismerete előny

Alapvető cybersecurity eljárások ismerete

Adatmentés és visszaállítás

Írt és szóbeli angol nyelvismeret kötelező

Munkavégzés üzlet-nyitvatartás idejében

Professzionális üzleti öltözet és megjelenés

Amit kínálunk:

Vállalatunk olyan munkakörnyezetet biztosít, amely erős csapatszellemmel, személyes fejlődési és előrehaladási lehetőségekkel, valamint három országban jelen lévő regionális vállalat izgalmas dinamikájával rendelkezik.

Piacképes juttatások és bércsomag

Munkavégzés helye: Pest megye