Állásajánlat » Logisztika » Raktáros, sportfelszerelés gyártó és forgalmazó cég » Ref.: AR-0721

Raktárost keresünk vívófelszereléseket gyártó és forgalmazó partnerünk részére Budapestre a 13. kerületbe.

Feladatok:

  • Árumozgatás (kézi/gépi)
  • Raktári adminisztráció
  • Exportáruk összekészítése, tételes ellenőrzése, szkennelése, és átadása a fuvarozónak
  • Okmánykezelés
  • Vevői rendelések összekészítése, csomagolása, szállításra való előkészítése, áru kiadása
  • A raktár rendjének biztosítása, raktározott termékek szakszerű kezelésének betartása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 5 éves raktározásban szerzett tapasztalat
  • Valamely raktári készletkezelési rendszer ismerete
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés, megbízhatóság
  • Rendszerszemlélet, precizitás

Amit kínálunk:

  • Megbecsülés egy korrekt munkáltatónál
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Piacképes bérezés
  • Kiszámítható munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület