Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Projektmenedzser, piacvezető lakóingatlan fejlesztő cég » Ref.: AR-1032

Projektmenedzsert keresünk piacvezető, magyar lakóingatlan fejlesztő partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • A felkínált projektek (telkek, használt ingatlanok) felmérése
  • Előkalkulációk végzése, költségvetés figyelése
  • Folyamatos kapcsolattartás a tervezőkkel
  • Hatósági engedélyeztetési eljárások lebonyolítása
  • Hivatali szervekkel való tárgyalások, közmű ügyintézés
  • A tervezés szervezésének átfogó irányítása
  • A telekhatáron kívüli munkák irányítása
  • Projekttervezési és -irányítási feladatok végrehajtása
  • Kivitelezési munkák támogatása, felügyelete
  • Projekt alakulásáról havi riportok készítése

Elvárások:

  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat ingatlan beruházási vagy kivitelezési területen, lakóingatlan fejlesztési tapasztalat előnyt jelent
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Törekvés a magas hozzáadott értékű munkára
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Lelkes, szakmáját szerető, innováció iránt érdeklődő személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil munkahely
  • Magánegészségügyi biztosítás
  • Nyelvtanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest