Állásajánlat » Felsővezetés » Projekt Menedzser, hulladékgazdálkodási vállalat » Ref.: AR-1050

Projekt Menedzsert keresünk hulladékgazdálkodással foglalkozó partnerünk részére Hévízre.

Feladatok:

  • Hulladékgazdálkodási projektek előkészítése és megvalósítása során projektmenedzseri feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a hatóságokkal
  • Tenderekkel kapcsolatos teendők
  • Szerződések megkötésének, teljesítésének nyomon követése
  • Projektekhez kapcsolódó adatok kezelése, frissítése és karbantartása
  • Költségszámítás, haszonelemzési számítások
  • A cégstruktúrájának átlátása

Elvárások:

  • Műszaki, környezetgazdálkodási végzettség
  • Felsőfokú angol nyelvvizsga, melyet a mindennapokban tud alkalmazni
  • Legalább 5 éves közép- vagy felső vezetői tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office, World, Excell és egyéb vállalatirányítási szoftver felhasználói szintű ismerete
  • Lojalitás
  • Együttműködő készség, összefüggésekben gondolkodás
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség szóban és írásban
  • Pontos, megoldás-centrikus munkavégzés
  • Jó érdekérvényesítő képesség
  • Jó szervezőkészség, agilitás
  • Hatékony időmenedzsment
  • Pozitív motiváló képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil pénzügyi háttér
  • Karrier lehetőség
  • Kapcsolatépítési lehetőség
  • Céges mobiltelefon és laptop

Munkavégzés helye: Zala megye