Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Piackutató munkatárs » Ref.: AR-0963

Piackutató munkatársat keresünk külkereskedelmi partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • Fordítások elkészítése
  • Egyszerűbb, néhány oldalas kiadványok, szórólapok, folyamatábrák, prezentációs anyagok ill. weboldalra és social média felületekre tartalom megszerkesztése
  • Háttérkutatás és jelentések készítése a különböző vertikális piacokról Magyarországon és más országokban nemzetközi kereskedelemfejlesztési szempontból
  • Ágazati, elemző adatbázisok fejlesztése és karbantartása
  • Az igazgató támogatása a projektmenedzsmentben különböző területeken
  • Konferenciák, B2B találkozók szervezése
  • Kiállításokon, konferenciákon való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú közgazdász vagy nemzetközi kapcsolatok végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Valamilyen kiadványszerkesztő program felhasználói szintű ismerete
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Kiváló elemző és numerikus készségek
  • Pontosság és odafigyelés a részletekre
  • Jól tud priorizálni, kiváló időmenedzsment
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Nemzetközi csapatmunka
  • Képzéseken és konferenciákon való részvételi lehetőség
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület

Egyéb leírás:

Munkaidő: 8-17 óra között vagy 9-18 óra között