Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi munkatárs, logisztikai cég » Ref.: AR-1046

Pénzügyi munkatársat keresünk e-kereskedelemmel foglalkozó logisztikai partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Pénzügyi adatbázisok felépítése, működtetése
  • Bejövő és kimenő számla pontos tartalmi egyeztetése, ellenőrzése exceles adatbázisok alapján
  • Bejövő (beszállítói) számlák érkeztetése, iktatása
  • Kimenő számlák (vevői) kiállítása
  • Számlák átadása/továbbítása könyvelés felé
  • Kapcsolattartás kontrolling és számviteli területtel
  • Pénzügyi műveletek kialakításában való aktív részvétel, gazdasági szervezet pénzügyi műveleteinek tervezése, elemzése és ellenőrzése
  • Pénzügyi tervek, stratégiák kidolgozása és felülvizsgálata
  • Stratégiai döntések támogatása
  • Pénzeszközök felhasználásának ellenőrzése
  • Pénzügyi tervezés, ellenőrzés és az információáramlás koordinálása

Elvárások:

  • Gazdasági / pénzügyi irányú (közgazdász, gazdasági informatikus, kontroller stb.)
  • Tárgyalási / társalgási szintű, minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelvek ismerete előny
  • Számítástechnikai és irodai programok felhasználói szintű ismerete MS Office: Word, Excel, Acces, Power Point, Power BI.
  • Egyéb számítástechnikai, programozási ismeret előny
  • Csapatszellem és önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készségek
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szervezőkészség és analitikus gondolkodás
  • Dinamizmus és rugalmasság
  • „We can do” attitűd

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál (az iroda a XIII. kerületben található)

Munkavégzés helye: Budapest