Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens, védelmi ipari cég » Ref.: AR-1049

Pénzügyi asszisztenst keresünk védelmi ipari partnerünk részére Budapestre a 6. kerületbe.

Feladatok:

  • CFO munkájának a támogatása
  • Számlák kezelése ill. pénzügyekkel kapcsolatos feladatok ellátása
  • Riportok, jelentések elkészítése excelben
  • Kapcsolattartás a könyveléssel
  • Alkalmanként a CEO munkájának támogatása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség lehetőleg valamilyen pénzügyi szakirányon
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos excel tudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Magabiztos személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Exkluzív munkakörnyezet a Városligeti fasorban

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület