Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi asszisztens, IT szolgáltató cég, Óbuda » Ref.: AR-1010

Pénzügyi asszisztenst keresünk IT szolgáltatásokat nyújtó partnerünk részére Óbudára teljes vagy részmunkaidőben.

Feladatok:

  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • A számlák ellenőrzése
  • Számlák nyilvántartása
  • Nyilatkozatok készítése
  • Vevői és szállítói számlák kezelése, számlakibocsátás
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Együttműködés a társosztályokkal, kollégák támogatása
  • A nyilvántartások naprakészen tartása

Elvárások:

  • Számviteli és pénzügyi alapismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Néhány éves szakmai tapasztalat
  • MS Office programok (főleg Excel), G-SUITE felhasználói szintű ismerete
  • Gyors tanulási képesség
  • Globális látásmód és kiváló elemző készség
  • Problémamegoldó készség
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság (a határidők szigorú betartása)
  • Terhelhetőség, kitartás, rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil hátterű cég
  • Jó csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Munkaidő 9.00-17.30, hétfőtől péntekig,
  • Részmunkaidőben 9.00-15.00, hétfőtől péntekig
  • Munkavégzés helye: 1036 Budapest, Perc u.