Állásajánlat » Logisztika » Operations Manager, logisztikai cég » Ref.: AR-1045

 Operation Manager munkatársat keresünk e-kereskedelemmel foglalkozó logisztikai partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Raktárakkal és szállítókkal való kapcsolattartás
  • Bejövő és kimenő küldemények nyomon követése
  • Adatszolgáltatás partnerek számára
  • Adatokbázis kezelés Excelben
  • Meglévő struktúrák stabil és hatékony működésének biztosítása
  • Beszerzési, logisztikai feladatok irányítása
  • Belső informatikai rendszer elsajátítása és kezelése
  • Operációs folyamatfejlesztésben való részvétel, OPS üzemek alkalmi látogatása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat és munkatapasztalat (nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Középiskolai végzettség (BA/BSc előnyt jelent)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Társalgási / tárgyalási szintű angol és magyar nyelvtudás, (kínai nyelvtudás előny)
  • Stratégiai és kreatív gondolkodás, rugalmasság
  • Jó problémamegoldó és proaktív hozzáállás, analitikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság, felelősségtudat
  • Lojális és hosszútávú gondolkodásmód

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Izgalmas munkaterület az egyik leggyorsabban fejlődő iparágban
  • Nemzetközi környezet
  • Modern irodai környezet (Budapest XIII. kerület)

Munkavégzés helye: Budapest