Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Műszaki belső értékesítő » Ref.: AR-0685

Ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére keresünk belső értékesítő kollégát törökbálinti munkavégzéssel.

Feladatok:

  • Külső és belső vevőktől (ügyféltől, értékesítő kollégáktól, ügyfélszolgálattól, stb.) elektronikusan, telefonon, személyesen, stb. érkező megkeresések fogadása, műszaki megoldása és kidolgozása
  • Műszaki dokumentációk (rajzok, elemlisták, stb.) készítése
  • Reklamációk kivizsgálása, feldolgozása és műszaki megoldására javaslat tétele,
  • Ipari ügyfelek számára történő értékesítés támogatása együttműködve az értékesítést támogató műszaki csoporttal, valamint az értékesítő csoporttal
  • Közreműködés belső projektekben, úgymint műszaki, és egyéb dokumentációk fordításában, lektorálásában.
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása
  • Ügyfelektől beérkezett piaci információk / igények / specifikációk elemzése
  • A termékportfólió elemzése az újdonságok folyamatos nyomon követése
  • Műszaki tanácsadás, árajánlatok készítése, különböző platformon érkező megrendelések rögzítése SAP rendszerben, visszaigazolások küldése, követése
  • Szállítások, részszállítások kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész, mechatronika előny)
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Előny hasonló munkakörben szerzett minimum 1-3 év tapasztalat
  • Komplex gondolkodásmód, projekt szemlélet
  • Fejlett problémamegoldó készség és monotonitás tűrés
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív, eredményszemléletű munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Home office lehetőség
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kiszámítható, nemzetközi hátterű cég

Munkavégzés helye: Törökbálint

Egyéb leírás:

Műszaki végzettségű, angolul beszélő pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.