Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Járműmérnök, Védelmi ipari cég » Ref.: AR-1097

Járműmérnököt / gépészmérnököt keresünk védelmi ipari partnerünk részére.

Feladatok:

  • Gépészeti konstrukciók kidolgozása (3D), részletezése, dokumentáció (műszaki rajz) készítés, számítások elvégzése
  • Konstrukciók és részletrajzok ellenőrzése
  • Részvétel a termékfejlesztésben
  • Aktív kapcsolattartás a partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Részvétel egyedi haditechnika eszközök gyártóművi és üzemi tesztjeiben

Elvárások:

  • Gépészmérnök/járműmérnök végzettség
  • 3D tervezői program (Autodesk Inventor) magas szintű ismerete
  • Gyors problémamegoldó képesség, átfogó, kreatív gondolkodás
  • Képes a csapatmunkára, illetve önálló munkavégzésre is
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség anyanyelven (magyar) és angol nyelven
  • B kategóriás vezetői engedély, vezetési gyakorlat

Előnyök:

  • Török nyelvtudás
  • Hő- és áramlástani ismeretek
  • Hibrid rendszerek ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Védelmi ipari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Munkába járás támogatása
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Változatos és érdekes szakmai feladatok támogató környezetben
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye: Kaposvár