Állásajánlat » HR » HR vezető, autóipari cég » Ref.: AR-0997

HR vezetőt keresünk koreai autóipari partnerünk újonnan nyíló üzemébe magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • HR operatív feladatok önálló ellátása, a későbbiekben azok koordinálása
  • HR csapat felépítése
  • HR folyamatok és HR rendszer kialakítása
  • Szervezetfejlesztési feladatok
  • Munkaerő és létszámgazdálkodási terv elkészítése
  • Toborzási feladatok ellátása, kapcsolattartás a fejvadász és közvetítő cégekkel
  • Létszám és szabadságterv készítése
  • Ösztönzőrendszer kialakítása és fejlesztése
  • Kötelező oktatások menedzselése
  • Statisztikák, kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR vezetőként hasonló profilú cégnél szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Munkajogi ismeretek
  • Szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Határozott fellépés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos vállalati háttér

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

Munkavégzés helye: kezdetben Budapest 13. kerület, 1-,1,5 év múlva, pedig Monor, ahol a 150 fős üzem fog helyet kapni.