Állásajánlat » Asszisztencia / Irodavezetés » Front Office Asszisztens, stream szolgáltató cégcsoport, Óbuda » Ref.: AR-1006

Front Office Asszisztens munkatársat keresünk stream és IT szolgáltatásokat nyújtó amerikai cégcsoport részére a 3. kerületbe Óbudára angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Látogatók/vendégek/futárok/beszállítók fogadása és irányítása
  • Hívások és mailek fogadása ill. továbbítása
  • Általános irodai feladatok ellátása (beszállítókkal való kapcsolattartás, irodai eszközök megrendelése, postázás stb.)
  • Adatbázisok kezelése
  • A vezetőség és a munkatársak támogatása
  • Ad-hoc adminisztrációs feladatok ellátása
  • Levelek iktatása
  • Céges rendezvények támogatása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Releváns munkatapasztalat
  • MS Office és Google alkalmazások ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Time management és jó szervezőkészség
  • Proaktív hozzáállás, stresszkezelés és jó problémamegoldó készség
  • Precíz munkavégzés
  • Jó csapatjátékos
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Változatos munka

Munkavégzés helye: Budapest

Egyéb leírás:

  • Helyszín: Budapest, III. kerület
  • Munkaidő 2 műszakban: 8.00-16.30 és 11:30-20:00 között, hétfőtől péntekig