Állásajánlat » Pénzügy » Főkönyvelő, angol nyelvtudással » Ref.: AR-1062

Főkönyvelő munkatársat keresünk ingatlanfejlesztő partnerünk részére Budapestre angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • A vállalat teljes körű számviteli feladatainak és a könyvelők koordinálása
  • Zárások koordinálása
  • Pénzügyi és számviteli riportok készítése
  • Negyedéves, éves beszámolók és eredménykimutatás elkészítése
  • Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
  • Hatóságokkal és könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Több éves könyvelési tapasztalat
  • Rendelkezik vezetői tapasztalattal
  • Precizitás, alaposság, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Nagy volumenű projektek
  • Igényes, jól megközelíthető munkahely

Munkavégzés helye: Budapest