Állásajánlat » Értékesítés / Kereskedelem » Értékesítő, B2B szolgáltatás » Ref.: AR-1043

Értékesítőt keresünk B2B területre a budapesti és a pest megyei régióba.

Partnerünk külsős cégek megbízásából végez telefonos munkát outsource call centerként. Tevékenységi körükhöz tartozik a kimenő hívások indításán túl a bejövő hívások fogadása is. A cég partnerei részére szolgáltatások széles skáláját nyújtja: ügyfélszolgálat, piackutatás, ügyfélelégedettség-mérés, helpdesk, panaszkezelés, adatbázis-frissítés, időpontegyeztetés.

Feladatok:

  • Call center, helpdesk, ügyfélszolgálat stb. szolgáltatás értékesítése külső ügyfelek számára.
  • Ügyfeleink felkeresése, szakszerű és pontos tájékoztatása
  • Személyes találkozók szervezése, lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok rendszeres ápolása
  • Kapcsolódó adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • 3-5 év szolgáltatási területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • Meglévő, élő kapcsolati háló
  • Minimum középfokú végzettség
  • Aktív értékesítési tapasztalattal
  • B-kategóriás jogosítvány és autó
  • Utazási hajlandóság Budapesten és Pest Megyében
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontúság
  • Önállóság

Amit kínálunk:

  • Fix fizetés +jutalék
  • Költségtérítés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Támogató környezet
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest