Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Épületgépészmérnök, Budapest 11 » Ref.: AR-1037

Épületgépészt keresünk 40 éves múlttal rendelkező, lakóingatlanok építésével foglalkozó partnerünk részére Budapestre, a 11. kerületbe.

Feladatok:

  • Projektek teljes körű irányítása
  • Ajánlatok, költségvetések, ütemtervek előkészítése
  • Kivitelezések épületgépészet megvalósításának koordinálása
  • Alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Kivitelezési munkák koordinálása
  • Kapcsolattartás megrendelővel, műszaki ellenőrrel, hatóságokkal
  • Közreműködés műszaki átadásban

Elvárások:

  • Mérnök végzettség
  • Min. 3 év releváns tapasztalat
  • Proaktív hozzáállás
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Biztos hátterű cég
  • Korrekt munkatársak és vezetőség

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület