Állásajánlat » Építőipar / Energetika » Épületgépész mérnök, nemzetközi ingatlanfejlesztő cég » Ref.: AR-0900

Épületgépész mérnököt keresünk nemzetközi ingatlanfejlesztő partnerünk részére exkluzív 9. kerületi lakónegyed megvalósításához magabiztos angol nyelvtudással.

Feladatok:

  • Az épületgépészeti munkálatok felügyelete és közvetlen irányítása a tervezéstől a befejezésig
  • Határidők, ütemtervek és költségkeretek folyamatos ellenőrzése és betartatása
  • Az építőipari munkások és az alvállalkozók napi szintű koordinálása
  • A szükséges hatósági engedélyek beszerzése
  • A projekt költségeinek felmérése
  • Helyszíni ellenőrzések rendszeres megtartása
  • Felmerülő problémák megoldása
  • Kockázatok elemzése, kezelése és csökkentése
  • Tárgyalásokon és értekezleten való részvétel és jegyzőkönyvek elkészítése
  • Átadás-átvétel megszervezése és lebonyolítása
  • Garanciális munkák koordinálása és dokumentálása
  • Biztonsági előírások, minőségügyi szabványok betartatása és kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Üzemeltetési és karbantartási utasítások áttekintése, jóváhagyása

Elvárások:

  • Épületgépész mérnöki végzettség
  • Releváns területen szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Építész tervező programok ismerete
  • Jó problémamegoldó készség
  • Határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos hátterű, dinamikusan fejlődő cégnél
  • Részvétel nagy volumenű projektekben
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest