Állásajánlat » Pénzügy » Credit Control Analyst, könyvelő » Ref.: AR-1021

Credit Control Analyst munkatársat keresünk autóipari partnerünk fiókirodájába kommunikációképes angol nyelvtudással Budapestre a 13. kerületbe.

Feladatok:

  • Credit Control feladatok a munkaidő 70%-át teszik ki
  • Ügyfélszámlák nyomon követése
  • Jelentések elkészítése
  • Kapcsolattartás a balti, szlovák és magyar társosztályokkal és az ügyfelekkel
  • Könyvelés ellenőrzés (kb. napi két óra)
  • Bérszámfejtés ellenőrzés (kb. havi 6 óra)

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Credit Control területen szerzett több éves tapasztalat
  • Könyvelési tapasztalat
  • Önálló munkavégzés
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • SAP ismeret

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és cafetéria
  • Jól megközelíthető munkahely a Duna Pláza környékén
  • Próbaidő után heti 3 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület