Állásajánlat » Informatika » BI developer » Ref.: AR-1014

Partnerünk egy fő senior BI fejlesztővel bővíti csapatát, aki a tervezéstől a kivitelezésig részt vesz a vállalat BI a projektjeiben.

Feladatok:

adatprojektek tervezése és végrehajtása,

BI-megoldások tervezése, fejlesztése és üzembe helyezése műszaki szinten (pl. adattárolás optimalizálás, SQL transzformáció, data marts)

adatkérésre lekérdezések, elemzések végrehajtása

műszaki dokumentáció kidolgozása és frissítése,

BI-val kapcsolatos termékfejlesztés, bővítés,

termékismeretek napra készen tartása,

kapcsolattartás a BI csapattal,

az üzleti igények lefordítása műszaki előírásokra,

a csapatokkal történő együttműködés a rendszerek integrálása érdekében.

Elvárások:

az adatbázis-kezelő rendszerek, az online analitikai feldolgozás (OLAP) és az ETL (Extract, Transform, load) keretrendszer mélyreható ismerete,

erős SQL tudás,

adattárház tervezés (pl. dimenziós modellezés) és adatbányászat hátterének ismerete,

BSc/BA információs technológia / üzleti informatika és 1-2 év releváns szakmai tapasztalat

analitikus elme, problémamegoldó képességgel,

együttműködő, felelősségteljes, proaktív és csapatorientált személyiség,

interperszonális készségek,

angol és magyar nyelvtudás.

Előnyök:

Microsoft adatsoftware, beleértve az SQL server technológiákat, SSAS, SSIS, Azure DWH megoldások ismerete.

Amit kínálunk:

versenyképes fizetés plussz teljesítményfüggő jutalom,

modern munkakörnyezet Budapest szívében, távmunka lehetőség,

izgalmas és változatos projektek, ahol mindig szívesen látjuk innovatív ötleteit,

projektek végzése vezető magyar, és külföldi tulajdonban lévő cégek számára,

cég által finanszírozott képzések,

laptop és mobiltelefon.

Munkavégzés helye: Országos