Állásajánlat » Pénzügy » Adatmenedzsment és monitoring munkatárs » Ref.: AR-1052

Adatmenedzsment és monitoring munkatársat keresünk e-kereskedelemmel foglalkozó logisztikai partnerünk részére Budapestre.

Feladatok:

  • Adatmodellezési és riport fejlesztési feladatok kialakítása és ellátása, úgy mint pénzügyi adatbázisok felépítése, működtetése
  • Bejövő és kimenő számla pontos tartalmi egyeztetésének támogatása exceles adatbázisok felépítésével
  • Pénzügyi műveletek kialakításában való aktív részvétel, azok támogatása adatmenedzsment oldalról
  • Stratégiai döntések támogatásának elősegítése különböző adatbázisok elkészítésével, fejlesztésével

Elvárások:

  • Közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Adatelemzésben, vagy monitoring területen szerzett gyakorlat
  • Microsoft Excel haladó szintű ismerete

Előnyök:

  • Tapasztalat SQL programozásban, fejlesztésben
  • Power BI tapasztalat
  • Rendelkezik adattárház technológiák, módszertanok ismeretével

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Modern irodai munkakörnyezet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál (az iroda a XIII. kerületben található)

Munkavégzés helye: Budapest