Állásajánlat » Informatika » . NET fejlesztő » Ref.: AR-0915

Partnerünk a régió egyik leginnovatívabb informatikai tanácsadó vállalata, amely a modern együttműködési technológiákra, az egyedi fejlesztésre és az adatelemzésre szakosodott. A szerteágazó iparágakban az ügyfelekkel szerzett tapasztalatok segítenek az új termékek és megoldások professzionális kivitelezésében.

Csapatukat szeretnék bővíteni egy fő ● NET fejlesztő munkatárssal.

Feladatok:

  • Termékfejlesztés
  • Elkészült fejlesztések tesztelése, dokumentálása
  • Élesített rendszer támogatása
  • Egyéb IT projektben való részvétel

Elvárások:

  • Legalább 3 év ● NET fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás (elsősorban dokumentum olvasási szinten)
  • Pontosság, agilitás
  • Új technológiák iránti folyamatos érdeklődés

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet
  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Támogató csapat
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Alapbér mellett éves-és csapatbónusz

Munkavégzés helye: Budapest