Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi munkatárs, filmipar » Ref.: AR-1067

Tapasztalt pénzügyi munkatársat keresünk filmes díszletezéssel, filmes berendezéssel foglalkozó partnerünk részére a 14. kerületbe a pénzügyi vezető támogatására.

Feladatok:

  • Pénzügyi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Bankkivonat ellenőrzése és rögzítése adatbázisban, KMM pénzügy riporttételek eltérésének nyomozása
  • Bankok kezelése
  • Házi pénztár kezelés
  • Könyvelés támogatása (bankkivonatok küldése, nyitott és rendezetlen tételek egyeztetése, bérszámfejtési anyagok küldése)
  • Szállító és vevőszámlák kezelése
  • Bérszámfejtés támogatása (szükséges dokumentumok összegyűjtése, kiküldése, ellenőrzése és archiválása)
  • Járuléktábla frissítése
  • Munkabérek előkészítése (belsős és külsős filmesek munkanapjainak ellenőrzése)
  • Nyitott és rendezetlen tételek egyeztetése
  • Kintlévőségek nyomon követése, fizetési felszólítások megírása és kiküldése
  • Pénzügyi vezető és irodavezető munkájának adhoc támogatása

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 3 éves szakmai tapasztalat
  • Jól eligazodik a pénzügyek világában, látja az összefüggéseket
  • Magbiztos MS Office ismeret (excel, adatbázis kezelés),
  • SQL adatbázis ismerete
  • B kategóriás jogosítvány elengedhetetlen
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz, igényes munkavégzés
  • Kimagasló logikai képesség
  • Pénzügyi folyamatok gyors átlátása, rendszerben gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Barátságos, összetartó csapat
  • Érdekes, változatos munka
  • Tanulási lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület