Állásajánlat » Marketing » Marketing kommunikációs menedzser, B2B és B2C szolgáltatás marketing » Ref.: AR-1072

Tapasztalt marketing kommunikációs menedzsert keresünk élményajándékokkal foglalkozó piacvezető partnerünk 2. kerületi irodájába a Margit híd közelébe.

Feladatok:

  • A vállalat ATL és BTL marketing kommunikációs feladatainak folyamatos koordinálása
  • Kommunikációs stratégia kidolgozása a vezetőséggel együttműködve
  • B2C és B2B, online és offline kommunikációs kampányok megtervezése
  • Ügynökségekkel, külsős grafikussal való kapcsolattartás
  • A vállalat weboldalának fejlesztése, megújítása
  • Marketing költségvetés kezelése
  • Alkalmanként tartalom készítés, prezentációk, reprezentáció
  • Marketing tanácsadas egyes vállalati ügyfelek által szervezett promóciós és ösztönző projektekben.

Elvárások:

  • Felsőfokú marketing vagy más releváns végzettség
  • Több éves ATL és BTL marketing kommunikációs tapasztalat
  • A legújabb trendek, eszközök és megoldások folyamatos követése
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Munkája iránt lelkesedő, motivált személyiség
  • Barátságos, közvetlen viselkedés
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség elengedhetetlen
  • MS Office és grafikai programok ismerete

Előnyök:

  • E-kereskedelmi tapasztalat és céges szolgáltatások értékesítése előny
  • Ügynökségi tapasztalat előnyt jelenthet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és prémium
  • Egészségbiztosítás
  • Frekventált helyen lévő iroda a Margit híd közelében
  • Szimpatikus, barátságos csapat
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 2. kerület