Állásajánlat » Marketing » Kereskedelmi és marketing vezető, B2B és B2C szolgáltatás marketing » Ref.: AR-1071

Kereskedelmi és marketing vezetőt (B2B és B2C) keresünk élményajándékokkal foglalkozó piacvezető partnerünk 2. kerületi irodájába.

Feladatok:

  • Marketing stratégia kidolgozása a vezetőséggel együttműködve
  • Marketing büdzsé kezelése
  • A marketing, a termékfejlesztő, az értékesítő és a kapcsolódó feladatokat ellátó munkatársak koordinálása, kb. 7-8 fő
  • Részvétel az árpolitika kidolgozásában
  • Szolgáltatások, termékkörök, kommunikációs és értékesítési csatornák ill. eszközök fejlesztése
  • Viszonteladói hálózat koordinálása
  • Közreműködés nagyobb stratégiai partnerek bevonásába
  • CRM rendszer bevezetése

Elvárások:

  • Felsőfokú kereskedelmi és/vagy marketing vagy más releváns gazdasági végzettség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Min. 10 év kereskedelem és marketing területen szerzett tapasztalat és néhány év vezetői tapasztalat elengedhetetlen
  • Otthonosan mozog a B2B és B2C szolgáltatás és ill. ATL és BTL területeken is
  • Rendelkezik a szakmájához szükséges pénzügyi ismeretekkel
  • Figyelemmel kíséri a marketing szakma fejlődését
  • Határozott személyiség, aki kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
  • Munkája iránt lelkesedő, motivált és barátságos személyiség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és prémium
  • Egészségbiztosítás
  • Frekventált helyen lévő iroda a Margit híd közelében
  • Szimpatikus, barátságos csapat
  • Karrierlehetőség

Munkavégzés helye: Budapest 2. kerület