Állásajánlat » Informatika » 1st Level Support, Helpdesk » Ref.: AR-1066

1st Level Support & Helpdesk munkatársat keresünk törökbálinti ipari automatizálási partnerünk részére.

Feladatok:

  • Elsődleges és központi kapcsolattartó az összes felhasználó (SMC CEE csoport), a vezetőség és az IT osztály számára minden incidenssel és kéréssel kapcsolatban.
  • A felhasználói kérdések, kérések és incidensek esetén elérhető minden lehetséges csatornán (telefon, jegyrendszer, online konferenciák, személyes...).
  • Helpdesk jegyek dokumentálása és megoldása az IT Incidens Management és Request Fulfilment folyamatok alapján.
  • Az ügyfél hardver- és szoftver területén felmerülő technikai problémák és kérések elemzése, feldolgozása és megoldása.
  • Előre meghatározott SLA-k betartása.
  • Az ügyfél hardverének és szoftverének kezelése annak teljes életciklusa során.
  • A rutinszerű karbantartási feladatok tervezése és végrehajtása.
  • Az IT-infrastruktúra felügyelete (kihasználtság, kapacitás, hibaüzenetek, figyelmeztetések, naplók stb.) és az események kezelése az ITILv3 alapján.
  • Helyi felhasználói támogatás és egyéb üzemeltetési feladatok a fiókirodákban és más közép- és kelet-európai szervezetekben.
  • Projektek és technikai fejlesztések végrehajtása az informatikai osztályon belüli együttműködésben.

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (lehetőleg informatikai területen)
  • IT Service Desk, 1st Level Support vagy Helpdesk területen szerzett tapasztalat.
  • Technikai intézkedések végrehajtásában szerzett tapasztalat
  • IT Service Management szervezetekben szerzett tapasztalat
  • Kiváló szaktudás a hardveres kliens-, Microsoft OS- és szoftveres területeken
  • Nagyon jó ismeretek Microsoft Client/Server környezetekben
  • Vezetői engedély (B)
  • Önálló felelősségvállalás az 1st Level Support feladatok megszervezésében és végrehajtásában
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Önálló, proaktív, eredményorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Változatos és kreatív munka, folyamatos tanulási lehetőség
  • Betekintés az ipar széles és változatos területére
  • Barátságos, lendületes összetartó csapat, korszerű munkakörnyezet
  • High-tech, folyamatosan bővülő termékek és megoldások
  • Juttatási csomag részeként Cafetéria és egészségügyi szűrőcsomag
  • Törvényi kereteken felüli szabadság (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye: Törökbálint