Állásajánlat » Jog » Vállalati jogász » Ref.: AR-0931

Vállalati jogászt keresünk magabiztos angol nyelvtudással filmlicenszekkel és üzleti szolgáltatásokkal foglalkozó nemzetközi partnerünk részére.

Feladatok:

  • Vállalati jogi dokumentáció áttekintése, frissítése
  • Vállalatközi dokumentációk előkészítése és frissítése (részvényesek és más entitások felé is)
  • A vállalati csoportokat és azok működését érintő szabályozási ügyek nyomon követése
  • Magyar és külföldi jogszabályok betartásának biztosítása
  • A felső vezetés támogatása jogi kérdésekkel kapcsolatban
  • A mindennapi működéséhez szükséges jogi dokumentumok kidolgozása és megtárgyalása
  • A cég ügyfelei által készített jogi dokumentáció áttekintése és értékelése
  • Jogi tanácsadás a behajtási üzletág számára (minta jogi dokumentumok készítése a napi operációs munka elősegítésére, általános jogi kockázatok azonosítása az ügyfelektől érkező dokumentumokkal kapcsolatban)
  • Általános jogi tanácsadás a cégcsoport felső vezetői számára (pl. terjeszkedés kapcsán)

Elvárások:

  • Jogász végzettség
  • Legalább 3-5 éves releváns szakmai tapasztalat (lehetőleg nemzetközi ügyvédi irodában vagy multinacionális társaságban)
  • A vállalati és általános jogi kérdésekben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • MS Office magabiztos ismerete
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angolul és magyarul egyaránt
  • Önálló munkavégzés és proaktívitás
  • Problémamegoldó készség
  • Csapatmunka

Előnyök:

  • Külföldön szerzett tapasztalat
  • Munka- és/vagy adójogi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Medicover egészségbiztosítás
  • Éves bónusz
  • Változatos, izgalmas munka
  • Igényes irodai környezet a Belvárosban
  • Heti 3 nap Home Office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest VI. kerület