Állásajánlat » Műszaki / Gyártás » Projekt menedzser, naperőművekkel foglalkozó cég » Ref.: AR-1024

Projekt menedzsert keresünk naperőmű építéssel és üzemeltetéssel foglalkozó partnerünk részére Alsónémedibe home office lehetőséggel.

Feladatok:

  • Helyszíni műszaki felmérések során rögzített adatok alapján napelemes rendszerek műszaki tartalmának összeállítása (napelem modul kiosztások, inverter, sztringelés)
  • Árajánlatok kidolgozása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Alvállalkozókkal, vezetőszerelővel, műszaki előkészítővel stb. kapcsolattartás
  • Engedélyezések koordinációja
  • Együttműködés a sales és munkaszervezés területekkel

Elvárások:

  • Solar területen szerzett több éves tapasztalat
  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Google Drive, MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önállóság, jó kommunikációs- és szervező készség
  • B kategóriás jogosítvány az ügyféltalálkozókhoz, amelyhez céges autót biztosítanak

Amit kínálunk:

  • Kiemelt bérezés előrelépési lehetőséggel
  • Mobiltelefon korlátlan használattal és internettel
  • Céges laptop/tablet
  • Fejlődési, tanulási lehetőség, támogatott képzések
  • Home office lehetőség és home office bérkiegészítés
  • Béren kívüli juttatások:
    • bölcsődei-óvodai támogatás,
    • szabadidős/sport tevékenység egyéni támogatása bérlettel,
    • munkába járás támogatása,
    • Évente belföldi családi wellness hétvége egy **** hotelben
  • Szabad hétvégék
  • Céges rendezvények, csapatépítők
  • Ideális belépési pont a felfutó szakaszában lévő naperőműves piacon (nem csak HMKE) már most piacvezetőként tevékenykedő stabil cég életébe
  • Barátságos, lendületes, támogató csapat

Munkavégzés helye: Alsónémedi és Home Office