Állásajánlat » Pénzügy » Pénzügyi munkatárs, törökbálinti mérnöki cég » Ref.: AR-1004

Tapasztalt pénzügyi munkatársat keresünk ipari automatizálással foglalkozó partnerünk részére Törökbálintra.

Feladatok:

  • Bejövő (forint és deviza) számlák ellenőrzése, könyvelése, utalásra való előkészítése
  • Házipénztár (forint és valuta) kezelése, könyvelése
  • Kiküldetések elszámolása, nyilvántartása, könyvelése
  • Banki tételek (forint és deviza) könyvelése
  • Vegyes feladások könyvelése
  • Tárgyi eszközök kezelése, könyvelése, kapcsolódó dokumentációk előkészítése
  • Kintlévőségek kezelése
  • Belső és külső adatszolgáltatások, táblázatok készítése
  • Közreműködés a havi és éves zárásokban
  • Szoros együttműködés az ügyfélszolgálati, logisztikai és kereskedelmi osztállya

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség, adózásban jártasság előnyt jelent
  • Előny pénzügyi, számviteli területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • MS Office, Excel ismerete, magabiztos használata
  • SAP, MS Outlook ismerete előnyt jelent
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • Precíz, pontos, logikus, strukturált gondolkodás és munkavégzés
  • Barátságos, nyitott, megbízható, problémamegoldó személyiség

Amit kínálunk:

Kiszámítható, biztos, nemzetközi hátterű, piacvezető cég

  • Folyamatos továbbképzés és tanulási lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Törvényi kereteken felüli szabadság juttatása (pl. születésnapi, 35 éven aluliak plusz szabadsága)
  • Korszerű munkakörnyezet
  • Barátságos, lendületes, összetartó csapat
  • Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye: Törökbálint